Oto Kuaför

Oto Kuaför ve Araç Koruma Sistemleri-Detaylı iç-dış temizlik, döşeme-halı koruma, tente ve havalandırma kanallarının temizlenmesi gibi uygulamaları hayata geçiren Oto Kuaför hizmetimiz, aracınızın ilk günkü temizlik ve yeniliğine kavuşmasını sağlar. Seramik kaplama, güneş kontrol cam filmleri ve anti-bakteriyel temizlik gibi ek uygulama seçenekleri de sunan hizmetimiz, aracınızın ışıltısını korumak için gereken tüm bakımları içermektedir.

Sigorta

Reis & Sigortam Teklif Kurumsal ve Bireysel Sigortacılık alanında 2004 yılından buyana deneyimli ve uzman kadrosu ile her türlü ihtiyacınızı karşılamak ve güvenli bir hayat sürmeniz için faaliyetlerine devam etmektedir.

Hizmetine güvenilen ve profesyonel Sigorta şirketlerinin Acenteliklerini bünyemize katarak kaliteli, uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız doğrultusunda en uygun alternatifi sunarak farkı ortaya koymaktadır.

Sigorta ürünlerimiz:

Kasko, trafik, konut, dask, İşyeri, nakliyat, tekne, yurtdışı seyahat, sağlık, bes, mesleki sorumluluk, tarsim, inşaat, makine montaj, mühendislik, ve pati sigorta çeşitleri ile 7/24 saat hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.

Finansman

Reis Oto , siz değerli müşterilerimize profesyonel ekibimiz en kaliteli, en iyi ve güvenilir her marka araç tedarik etmek için sürekli çalışmaktayız.

Reis Oto araçlarınızı değerinden satın alabilecek, hem de almak istediğiniz otomobili güven içerisinde satın alabileceğiniz en iyi adrestir. Hayallerinizdeki otomobil garantili olarak satın almak için zengin araç tipi, renk ve donanımıyla aylık ortalama 100 adetlik geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermek için hazırız.

Sizi hiç yormadan kredi işlemlerinizi plazamızda sizler için en uygun finans koşulları çerçevesinde yapabiliriz.

Anlaşmalı bankalar ve %0 faiz imkanları sayesinde kolaylıkla otomobil sahibi olabilirsiniz.

Servis & Yedek Parça

Servis Süreci

Teknolojik açıdan oldukça karmaşık olan ve binlerce parçadan oluşan otomobillerin, periyodik bakım, onarım ve hasar onarımlarına ihtiyaçları vardır. Birçok karmaşık işlem ve bazı onarımlarda özel takım ve diyagnoz araçları gerekmektedir. İleri teknoloji ile donatılmış otomobillerde ise bu ihtiyaç daha üst seviyededir. Reis OtO, profesyonel bilgi ve deneyimleri ve en modern donanımla her türlü servis ihtiyacınızda yanınızdadır.

Randevu Süreci

Bakım onarım işlemleri için, servis süreci öncesinde, servis planlama danışmanı ile temasa geçerek randevu almanız, servislerimizin size daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmasına olanak tanır.

Müşteri Kabul

Otomobilinizin alınan servis randevu günü ve saatine bağlı olarak, servise geldiği zaman ilgili servis danışmanına yönlendirildiği aşamadır. Bu aşamada, otomobilinizdeki mevcut işlem talebi hakkında ilgili servis danışmanları ile görüşmeye başlamış olursunuz.

Araç Kabul

Müşteri kabulünün akabinde servis danışmanı ile birlikte, işlem görecek otomobilinizin yanına giderek bakım ve onarım talepleriniz, varsa arıza detaylarınızı aktardığınız ‘uzman ekibimizin yönlendirmelerini içeren’ görüşmeden oluşmaktadır.

Bakım & Onarım Süreci:

Konusunda uzman ve eğitimli teknisyenlerimiz ile, marka standartlarının gerektirdiği atölyelerde arıza kayıtlarının detaylıca son teknolojiye uygun cihazlar ile arandığı ve bulgular ışığında gerekmesi halinde orijinal parça kullanımları ile otomobilinizin bakım & onarım süreci tamamlanmaktadır.

Araç Teslimatı:

Eğitimli teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirilen bakım onarım süreci sonrası, gerekli son kontroller konusunda uzman servis danışmanları tarafından gerçekleştirilir. Araç kabul esnasında belirtmiş olduğunuz tüm taleplerinizin karşılanıp karşılanmadığı kontrol edilerek, iş emrinde mutabık kalınan işlemlerin gerçekleştirildiğinden emin olunur.

Aracınızın, tekrar trafiğe çıkışına uygunluk durumu, mükemmel sürüş keyfine kaldığınız yerden devam etmek için genel kontrolü yapılarak temiz bir şekilde teslimatı gerçekleştirilir.