Bizden Haberler

ANKARA'dA İKİNCİ EL OTOMOTİV


İkinci el otomobil alım satımında Türkiye'nin en büyük “Sadece Distribütör Çıkışlı” otomobil alım satım hizmetini sunan firmamız, her bütçeye hitap eden otomobiller yanında en üst segmentteki spor otomobil alım satımını da yapan sektörün lider firmasıdır.

Ankara İkinci El Otomobil Alım Satımı

Ankara, İzmir ve Samsun'da ikinci el otomobil showroomları ve ortalama 500 araç çeşidi ile oldukça geniş bir araç portföyüne sahip olan firmamız, spor otomobil, lüks binek otomobil ve lüks arazi araçlarına sahip bir firma olarak dünyanın en iyi otomobil markalarını müşterilerle buluşturmaktadır. 2.el Ankara olarak Ankara'da otomobil alım satımında her geçen gün müşteri sayısını arttıran firmamızla iletişime geçerek hayallerinizdeki otomobile en hesaplı fiyatlarla kavuşabilirsiniz.

İkinci El Otomobil Hizmet Kalitesi

İkinci el araç alım satımında gerek satış yapan gerekse alıcı müşteri için her zaman soru işaretleri vardır. Aracını en iyi fiyata satmak veya alacağı aracı en hesaplı fiyatlarla satın alırken temiz bir araç satın almak herkesin beklentisidir. Her bir müşterisinin beklentilerine en kaliteli şekilde cevap veren firmamız, 2.el Ankara olarak her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. İkinci el araç alırken veya satarken zarar etmemek, almayı düşündüğünüz aracı gönül rahatlığı ile satın almak için en doğru adrestesiniz.

İkinci El Araç Almak Sıfırdan Daha Ekonomiktir

İkinci el araç alım satımında her segmentte araç marka ve modeli ile her bütçeye hitap eden firmamız, 2.el Ankara olarak aradığınız tüm araç modellerini bulacağınız bir firmadır. Araç alımında her kontrolü yaptırabilir, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde aracınızı kullanabilirsiniz. Özellikle lüks araçların sıfır fiyatları oldukça yüksektir. İkinci el temiz ve bakımlı bir lüks araca en ekonomik fiyatlarla sahip olmanın keyfini yaşamak istiyorsanız Ankara ikinci el galerimizi ziyaret etmeden alışveriş yapmayın.

...Devamı Oku

ANKARA'DA EN GÜVENİLİR İKİNCİ EL ARAÇ ADRESİ !


Ankara 2. el oto pazarı oldukça geniş ve farklı seçeneklere sahip bir pazardır. Bu büyük alanda yapılan ticaretler ne yazık ki kimi zaman çeşitli aksiliklere de tanık olmaktadır. Araç bilgilerinin doğru verilmemesinden yanlış fiyat tespitlerine, araçların kaza durumlarından model üzerinde yapılan değişikliklere kadar birçok konuda bilgi asimetrisi bulunmakta ve araç alacak olan kişilerin mağdur olacakları durumlar ortaya çıkmaktadır. Gereken güven ortamı tam olarak oluşturulmadan yapılan ticaretlerde bu tür olayların yaşanması ne yazık ki kaçılmaz bir gerçek olarak karşımıza duruyor.

Reis ikinci el otomotiv, Ankara 2.el araç satışı konusunda deneyimleri ve uzman kadrosu ile hizmet vererek, müşteri memnuniyetini misyon edinmiş bir firmadır. Premium araç seçenekleri ile ikinci el sektöründe kurumsal hizmet veren Reis otomotiv ile sahip olacaklarınız şöyle:

- Beklentilere cevap:

İkinci el araç alımında beklentileriniz doğrultusunda sundukları seçenekler ve geniş ürün yelpazesi sayesinde hayal ettiğiniz tüm özellikleri bir arada bulacak ve beklentilerinizin tam karşılığını alarak ikinci el araç alımını aklınızda hiç bir soru işareti kalmadan yapacaksınız.

- Uzman kadro:

Deneyimli ve uzman kadrosu ikinci el araçlarda gereken tüm bilgileri size vermekte ve araçlarda tüm denetimleri gerçekleştirerek alım sonrasında sorun yaşamanızın önüne geçmektedir. Tüm araçlar titizlik içerisinde kontrol edilerek en uygun ve doğru fiyatlarla size sunulur. Bu sayede ikinci el araç alımlarında karşılaşacağınız olumsuzlukları hayatınızdan çıkartmış olursunuz.

Siz de Reis otomotiv ile Ankara 2.el araç alımında tüm bu ayrıcalıklara sahip olabilir, avantajlı seçenekleri ile araç alımını bir keyfe dönüştürebilirsiniz! Türkiye'nin 4 farklı ilinde showroom hizmeti veren Reis otomotiv ile artık ikinci el araç alımları müşteri memnuniyetiyle buluşarak beklentilere cevap veren benzersiz seçenekler ile bir araya geliyor!

...Devamı Oku

İKİNCİ EL ARAÇLARI ŞANSA BIRAKMAYIN !


2.el araç satışı ve alımı oldukça dikkat isteyen ve her ki tarafında mağduriyet yaşamamaları adına gerekli kontrollerin profesyoneller tarafından yapılması gereken bir süreçtir. Özellikle araçlar konusunda yeteri donanıma sahip olmayan kişiler ne yazık ki ikinci el araç alımında çeşitli olumsuzluklar ile karşılaşmakta ve birçok konuda zarara uğramaktadır.

Reis ikinci el otomotiv, 2.el araç satışı konusunda deneyimli kadrosu ve uzman ekipleri ile hizmet vermektedir. İkinci el araçları özellikleri ve en doğru değerleri üzerinden sizlerle buluşturarak, ikinci el araç alımlarında tüm olumsuzluklardan korunmanıza yardımcı olur. Premium araçlar ve farklı araç seçeneklerini bulabileceğiniz Reis otomotivde, ikinci el araç satın alırken yaşadığınız korkular ve kaygılar artık tarih oluyor!

Reis ikinci el otomotivin sizlere sunduğu avantajlı seçenekler ise şöyledir:

- Müşteri beklentilerine tam olarak cevap verme:

Reis ikinci el otomotiv ikinci el araç alımlarında ihtiyaçlarınıza uygun ve bütçeniz dahilindeki seçenekleri ile en doğru araca sahip olmanızı sağlar. İhtiyaç duyduğunuz özelliklerdeki tüm seçeneklere ulaşarak en doğru aracı bulabilir ve ikinci el olarak hemen alabilirsiniz.

- Premium araçlar:

Premium araç pazarındaki deneyimlerini 2.el araç satışı ile birleştiren Reis ikinci el otomotiv, geniş ürün portföyü ile sizleri bir araya getiriyor. Premium ikinci el araçlara en uygun ve kaliteli seçeneklerle sahip olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız! Dört farklı şehirde showroom hizmeti veren Reis ikinci el otomotiv, premium araçlarda müşterilerinin tüm beklentilerini karşılayan seçenekleri ile hizmet vermekte ve gelecekte Türkiye'nin her noktasına bu hizmeti götürmek için çalışmaktadır.

Siz de ikinci el araç alımını şansa bırakmadan hayal ettiğiniz araçlara sahip olabilir ve beklentilerinize cevap veren seçenekler ile tüm ihtiyaçlarınızı Reis ikinci el otomotiv ile karşılayarak bu hizmetten yararlanabilirsiniz!

...Devamı Oku

İKİNCİ EL PREMİUM ARAÇ ALIM SATIMI


Sıfır araçlara göre oldukça cazip fiyatlarla satılan ikinci el araçlarda premium araç segmenti ile sektörün lider firması olan Reis Otomotiv, 500 civarı araç portföyü ile her bütçeye hitap ediyor. İkinci el araç alış ve satışında İstanbul, Ankara, İzmir ve Samsun'da yer alan showroomları ziyaret etmeden araç satın almayın.

Güvenilir ve Kaliteli Araç Alış Satışında Reis Otomotiv

İkinci el otomobillerde gerek alış gerekse satışta her müşteri güvenilir bir firma ister. Aracını en iyi fiyatlara satarak zarar etmemek veya satın alacağı aracı ayırdığı bütçe doğrultusunda en bakımlı ve en temizinden ister. Ankara ikinci el araç satışında dünyanın en iyi otomobil markaları ile farkını ortaya koyan Reis Otomotiv, super cars araçlardan lüks binek, lüks arazi ve diğer segmentlere kadar yüzlerce araç çeşidi ile her zevke ve her bütçeye hitap etmektedir. Kurumsal ve köklü bir firma olarak güvenle başvuracağınız firmada hayallerinizdeki araçları en ekonomik fiyatlarla bulacaksınız.

Premium İkinci El Araç Alış Satışı

Spor otomobillerden hoşlanıyor, ikinci el lüks binek otomobili arıyor veya lüks arazi aracı istiyorsanız doğru adrestesiniz. Ankara ikinci el araç için vakit kaybetmeden Reis Otomotivin showroomunu gezin ve dünyanın en gözde marka ve modellerinde yüzlerce lüks aracı yakından görün, beğenin ve en hesaplı fiyatlarla hemen satın alın.

Aradığınız İkinci El Araçlar Reis Otomotivde

Tarzını sahip olduğu araçlarla ortaya koyanlar için her segmentte marka ve model araca sahip olan Reis Otomotiv, Ankara ikinci el araç alış satışında her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan bir firmadır. Gerek satış gerekse araç alışında her konuda şeffaf çalışan bir firma olarak müşterilerin kafasında hiçbir soru işareti bırakmamakta, otomobil seçiminde yardımcı olan profesyonel kadrosu ile her zaman müşterilerinin yanında olmaktadır.

...Devamı Oku